Ariana

Δημιουργήθηκε: 12-02-2021Τροποποιήθηκε: 16-02-2021Συνολικές προβολές: 337Αυτο το μηνα: 337

Τοποθεσία

[object Object]
  Αθήνα
Hotel

Λεπτομέρειες

[object Object]
Ηλικία
19
Φύλο
Γυναίκα
Εθνικότητα
Ρωσική
Εθνικότητα
Ευρωπαίοι [-ες] [λευκού δέρματος]
Σεξουαλικός προσανατολισμός
Ετεροφυλόφιλος
Βυζιά
B
Φυσικά
Υψος / Βάρος
165cm / 55kg
 
5.4feet / 121lbs
Μαλλιά / Μάτια
Καφέ / Πράσινο
Γλώσσες
Αγγλικά
Ρωσική
Χορηγοί

Συνάντηση με

[object Object]
MeetingType-men
Ανδρες

Υπηρεσίες

[object Object]
Xtra ChargedΤο αιδοίο μου είναι τελείως ξυρισμένο
Xtra ChargedΔιαθέσιμος [-η] για άνδρες
Xtra ChargedΔεν καπνίζω
Xtra ChargedΣτριπτίζ
Xtra ChargedΜασάζ
Xtra ChargedΑυνανισμός
Xtra ChargedΓαλλικό φιλί
Xtra ChargedΣυνάντηση στο χώρο σου
Xtra ChargedΕπισκέψεις σε Ξενοδοχείο και στο Σπίτι
Xtra ChargedΕπίσκεψη στο χώρο
Xtra ChargedΔωμάτιο Ξενοδοχείου
Xtra ChargedΕκσπερμάτωση πάνω στο σώμα
Xtra ChargedΣτοματικός έρωτας χωρίς προφυλακτικό
Xtra ChargedGFE
Xtra ChargedΣυνοδός δείπνου
Xtra Charged69 Στάση

Τιμές

Επίσκεψη στο χώροΣυνάντηση στο χώρο σου
30 minutes100 EUR0 EUR
1 hour140 EUR140 EUR
1.5 hour210 EUR210 EUR
2 hours280 EUR280 EUR
3 hours420 EUR420 EUR
112 hours1200 EUR1200 EUR

Κριτικές

Review
 Γράψε κριτική
 papasnasos
 2021-02-15
Ημερομηνία ΣυνάντησηςΔιάρκειαΠόληΠαρουσιαστικόΥπηρεσίεςΕπικοινωνία
2021-02-141 ώρεςΑθήνα
 : 10
 : 8
 : 7.5
  • ΦωτογραφίαΠραγματική εικόνα
  • ΦιλίΜε γλώσσα
  • ΣτοματικόΧωρίς προφυλακτικό
  • CIMΝαι, το φτύνει
  • ΣεξΕνεργό
  • ΠρωκτικόΌχι
  • ΣτήθοςΦυσικά
  • "Extra Ball"Πολλές φορές επιτρέπονται
Me tha qe eshte 31 vjece, eshte sume e bukur! Nuk mer shume iniciativa ne seks, duket qe eshte fillestare E ka pidhin me formë shumë të bukur dhe buzët e pidhit si me pëlqen mua kështu që raundin e parë e perfundova me pozicion 69 duke shkembyer lengjet tona E mbusha me shumë spermë dhe ajo nuk nxitoi të largohej, thihti edhe piken e fundit në gojë, pastaj shkoi ne menyre diskrete dhe i pështyu. Bëmë një dush të shpejtë ku bem pak muhabet, sa mundem me nje fjale... Ajo nuk me kuptonte edhe une nuk e kuptoja ate keshtu qe filluam per here te dyte. Ne fillim me beri pak masazh qe nuk me pelqeu por vazhdoh me gojore qe te me ngrihej per tja bere prape. Nuk hariti te me ngrihej tamam dhe nuk u kenaqa por me perpjekjet e saja te sinqerta u prisha edhe per here te dyte Konkluzionet nxirini vete...